Čedomir Janevski ipak je tokom dana pristao da potpiše sporazumni raskid ugovora i više nije trener Crvene zvezde, saznaje MONDO
Nastavljena je najgledanija sapunica ove sezone zvana "FK Crvena zvezda"!
Makedonski trener je, uoči popodnevnog treninga, igračima i svojim saradnicima saopštio svoju odluku.
Očigledno je da se nešto promijenilo u njegovom stavu u prethodna 24 časa, jer je koliko u četvrtak odbijao da potpiše sporazumni raskid ugovora, jer bi tako izgubio pravo na obeštećenje koje ima po ugovoru.
Stiče se utisak da je pisanje beogradske štampe, a prije svega "Sporta" i "Pressa" uzdrmalo privremenu upravu, trenera Janevskog i direktora Iliju Ivića, pa su stvari promijenile.
U posljednja četiri kola, prvi tim Zvezde vodiće dosadašnji pomoćnik Siniša Gogić, nezvanično saznaje MONDO.
(MONDO)