Odbrambeni fudbaler Liverpula Fabio Aurelio izrazio je nadu da će se na subotnjoj prvenstvenoj utakmici sa Barnlijem vratiti u tim.
Brazilski lijevi bek ove sezone još nije igrao za Liverpul, pošto je tokom ljetnje pauze bio podvrgnut operaciji kolena.
"Dobro se osjećam i naporno treniram kako bi se već u subotu vratio u tim. Sutra igram trening utakmicu i nadam se da ću pokazati da sam spreman za Barnli", rekao je 29-godišnji igrač, koga je do sada zamjenjivao 20-godišnji Argentinac Emilijano Insua.
"On igra zaista dobro. Takav je bio i prošle sezone, pa ima veliko samopouzdanje. Odmah se vidi da ima kvalitet. Pored nas Liverpul na poziciji lijevog beka ima i Andreu Dosenu tako da svi moramo da se borimo za mjesto u timu i treneru otežamo donošenje odluka", naveo je Aurelio.
(Beta-AP)