Poznati trener ipak ostaje na čelu stručnog štaba aktuelnog crnogorskog šampiona
Iako je u srijedu saopštio igračima Budućnosti da 99,9odsto napušta klub, Miodrag Ješić ostaje na kormilu crnogorskog šampiona do daljnjeg, potvrđeno je danas pod Goricom.
Nakon sastanka sa čelnicima „plavo-bijelih“ poznati trener promijenio je odluku da napusti klub, koju je donio nakon što je predsjednik Skupštine Budućnosti i gradonačelnik Podgorice Miomir Mugoša bez njegovog odobrenja kritikovao fudbalere u svlačionici zbog neubjedljivih igara.
Mugoša je u utorak veče na sjedinici Upravog odbora prvo iznio brojne zamjerke na račun igara prvog tima, a potom se spustio do svlačionice i fudbalerima saopštio da je nezadovoljan, "jer se ne zalažu na terenu i boje se", a članovima reprezentativnih selekcija dodao "da ne zaslužuju poziv selektora".
Ješić, koji nije prisustvovao pomenutom sastanku, reagovao je najavljujući ostavku uz objašnjenje da samo on smije da kritikuje fudbalere koje vodi i da jedino on treba da odgovara za rezultate.
Ješić je ugovorom vezan za Budućnost do kraja tekuće sezone.
(MONDO)