Sljedeći protivnik Juventusa je ekipa Ređine, sa kojom će se "crno-bijeli" sastati u subotu.
Kapiten fudbalera Juventusa Alesandro del Pjero rekao je u srijedu da vjeruje da ta ekipa uskoro može da dostigne šest poena zaostatka u odnosu na vodeći tim italijanskog šampionata Inter iz Milana.
Juventus je prošlog vikenda poražen upravo od Intera sa 1:0, a u Ligi šampiona je odigrao bez golova na gostovanju Zenitu u Sankt Peterburgu.
"Željeli smo da odigramo dobro nakon poraza od Intera i to se dogodilo u Rusiji. Bilo nam je potrebno da pronađemo igru koja nam je nedavno donijela sedam uzastopnih pobjeda", objasnio je Del Pjero u izjavi za dnevnik "Tutosport".
Sljedeći protivnik Juventusa je ekipa Ređine, sa kojom će se "crno-bijeli" sastati u subotu.
"Utakmica sa Ređinom je veoma važna. Moramo da osvojimo nova tri boda i da se što prije približimo Interu", zaključio je Del Pjero.
Del Pjero je od 1993. do danas odigrao 413 utakmica za Juventus i postigao 192 gola.
(Beta)