• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Obožavaoci zabrinuti za Maraju Keri

Izvještaji da je Maraja Keri odložila najavljena pojavljivanja u javnosti, naveli su njene obožavaoce da se zapitaju da li je sa pjevačicom sve u redu

Bilo je najavljeno da će Maraja Keri (40) 25. avgusta dobiti zvijezdu na holivudskom Bulevaru slavnih i da će nastupiti na jednom koncertu 28. avgusta.

Njena predstavnica za štampu Sindi Berger (Cindi) izjavila je časopisu Pipl (People) da nema razloga za zabrinutost za njenu klijentkinju.

"Ti datumi su samo pomjereni, nisu otkazani", navela je Sindui Berger.

Maraja Keri završava novi album, "Memoirs of an Imperfect Angel" čija je objavljivanje odloženo za 29. septembar.

"Datumi izlazaka albuma se stalno mijenjaju", objasnila je Sindi Berger. "To nije neuobičajeno i ne znači ništa. Ona samo želi da album bude onakav kako je ona zamislila i to nije nešto posebno".

Uz rad na novom albumu, Majara Keri se sprema da lansira novu liniju parfema i da promoviše novi film, "Precious", čiji je producent Opra Vinfri (Oprah Winfrey) a koji u bioskope stiže u novembru.

(Beta)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA