Garet Bejl produžio je ugovor sa Totenhemom na još četiri i po godine.
Ljevonogi fudbaler Totehnema "zaludeo" je Evropu ove sezone i mnogi velika su se dali u potjeru za njim. Međutim, Geret Bejl je odlučio da ostane vjeran "pijevcima", makar na papiru.
Produžio je ugovor do 2015. godine.
"Uživam igrajući za Totenhem. Želim da nastavimo sa dobrim igrama i vjerujem da možemo da ostvarimo dobre rezultate. Imamo kvalitetan i mlad tim i uskoro ćemo se boriti za titulu. Zbog toga sam produžio ugovor", rekao je 21-godišnji "brzanjac" za klupski sajt.
Bejl je kao sedamnaestogodišnjak iz Sautemptona u maju 2007. godine prešao u Totenhem, za koji je do sada odigrao 112 utakmica i postigao 17 golova.
Ove sezone proslavio se (naročito) het-trikom u porazu Totenhema od Intera u Ligi šampiona (3:4).
On se poslije povrede leđa vratio na teren u subotu, ali nije pomogao ekipi da izbjegne remi protiv Vest Hema (0:0).
(Beta, foto AP)