Fudbaleri PAOK-a dočekani kao heroji u Solunu posle pobjede nad Dinamom u Zagrebu 1:0 i plasmana u narednu rundu Lige Evrope.
Solun slavi fudbalere PAOK-a, koji su odoljeli napadima zagrebačkog Dinama i vješto slavili na Maksimiru, što je značio i prolaz u narednu rundu Lige Evrope.
Zagrebački "modri" čekali su na evropsko proljeće četiri decenije, a čekaće još neko vrijeme. PAOK je bio umiješniji i hrabriji, na kraju krajeva i pametniji i pobijedio je 1:0 na zaleđenom terenu na Maksimiru.
Bila je svojevrsna sportska osveta za huliganski napad na autobus sa prijateljima kluba dan ranije u Zagrebu, a i u Beogradu je sa osmjehom primljena vijest. Poznati su bratski odnosi navijača PAOK-a i Partizana.
(MONDO)