Posljednjih dana brazilske medije preplavile su vijesti da je Adriano povezan s bandom dilera, a sada je navodno poznato koja i kakva je to banda
Nakon što su Brazil i Europu preplavile fotografije bivše fudbalske zvijezde Intera i brazilske reprezentacije Adriana (28) kako pozira s puškom u ruci u sumnjivom društvu, brazilski novinari doznali su i o kojem se točno društvu radi.
Tačnije, s kojom se bandom Adriano druži. Riječ je o bandi dilera drogom po imenu "Commando Vermelho" čije se članove tereti za obaranje policijskog helikoptera u novembru prošle godine prilikom čega su poginula tri policajca.
Brazilski mediji pišu da je Adriano i pod istragom tamošnje policije zbog spornih fotografija, a niti znakovi rukama koje pokazuje u objektiv fotoaparata nikako mu ne idu u korist.
Upravo znakovi bande, inicijali CV, koje napadač pokazuje povezuju ga sa spomenutom bandom.
No fotografije su navodno snimljene davno, čak prije no što se Adriano 'otisnuo' u Serie A, a potparol brazilskog napadača demantovao je da Adriano drži vatreno oružje u ruci, uz objašnjenje da je to "puška koja se koristi za paintball".
(MONDO)