Napadač Mančestera Vejn Runi mogao bi da se vrati u ekipu već u srijedu na revanšu utakmici četvrtfinala Lige šampiona protiv Bajerna
Najbolji strijelac šampiona Engleske povrijedio je ligamente skočnog zgloba na prvoj utakmici protiv Bajerna i tada je bilo najavljeno da će odsustvovati sa terena dvije do tri sedmice. Mančester je taj meč izgubio rezultatom 2:1.
Runi je teren napustio sa štakama, a u Englesku se vratio sa zaštitnim gipsom oko noge. U prvom trenutku lekari su pomislili da je obnovio staru povredu stopala, ali se pokazalo da povreda mnogo bezazlenija.
Prije dva dana, iz Mančestera su saopštili da bi Runi trebalo da se vrati u ekipu u narednom kolu Premijer lige, kada je na programu gradski derbi protiv Mančester Sitija, a iz kluiba nisu komentarisali najave medija da bi on mogao da zaigra već u srijedu protiv Bajerna.
(Tanjug/MONDO)