Italijanski fudbalski agent Klaudio Paskvalin rekao je danas da Inter i Liverpul pregovaraju o transferu kapitena engleske u milanski klub.
"Klubovi se već dogovaraju oko transfera u junu i biće mnogo iznenađenja. Inter će pokušati da iskoristi finansijske teškoće Liverpula i dovede Stivena Džerarda", rekao je Paskvalin italijanskim medijima.
Trener Intera Žoze Murinjo nedavno je rekao da je njegovom timu potreban igrač sredine terena. Posle subotnje utakmice protiv Sijene novinari su pitali stratega italijanskog šampiona kakav profil igrača je potreban njegovom timu, a on je odgovorio:
"Pa, sigurno ne tražim napadača".
Džerard je cijelu karijeru proveo u Liverpulu, za prvi tim debitovao je 1998. godine, do sada je odigrao 507 utakmica i postigao 126 golova. Za reprezentaciju Engleske nastupio je 77 puta i postigao 16 golova.
(MONDO)