• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Htjela da liči na Džesiku Albu

Jedna djevojka iz Kine htjela je operacijom zadržati dečka koji je veliki fan glumice Džesike Albe.Džesika je spriječila u tome.

Džesika  Alba (29) odgovorila je svoju obožavateljku od operacije. Mlada 21-godišnja Kineskinja Xiaoqing htjela je plastičnim operacijama potpuno promijeniti svoj izgled kako bi udovoljila svom bivšem dečku.

Nadala se da će se pomiriti ako bude izgledala kao Alba koja je njemu najljepša žena na svijetu. Taj 28-godišnji Kinez opsjednut je Albom i dok je bio u vezi s Xiaoqing ona je morala nositi šminku i kad je spavala kako bi što više ličila glumici.

Doktori u Šangaju bili su spremni djevojku besplatno operisati nakon što je na internetu objavila svoju priču. Xiaoqing je ipak odustala od suludog pothvata. Naime, Džesika  Alba sama je nazvala djevojku i rekla joj da nipošto ne treba mijenjati svoj izgled. Dodala je da lijep izgled nije osnovni uslov za pravu ljubav. Mlada Kineskinja zahvalila je glumici na riječima ohrabrenja i odlučila da će hirurške  zahvate na svom izgledu zasad ipak preskočiti.

(MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA