• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Nina Badrić: Mislila sam da lijepo biti iskren...

Nina Badrić blista, a osmjeh joj ne silazi sa usana. Njeni prijatelji kažu da je razlog nova ljubav sa starim partnerom.

“Svaki odnos, brak, veza prolaze kroz krize, uspone i padove. Kada sam u oktobru objavila da smo se Bernard i ja razveli, mislila sam da je lijepo biti iskren i priznati da u nečemu nisi uspio i da sada u životu krećeš drugim putem… Šokirala sam se koliko se javnost interesovala za moj razvod. Nije trebalo da budem toliko iskrena. Lažna je ona izjava: reci mi sve o sebi da bi bila to što jesi. Mene je muzika stvorila ovim što jesam. Iskrenost je pokvareno meso u ovom poslu koji se zove šou-biznis”, kaže Nina za “Blic”

“Meni je najvažnije da u svemu što radim i u načinu na koji živim ostanem doslijedna sebi. Čovjek ne treba da se proda zbog jedne situacije. Svakome naiđe loš period, loše krene, imaš možda manje para… ali i u takvim teškim situacijama treba ostati svoj. Mislim da je to tajna uspjeha svih legendarnih pjevača u regionu koji su dostojanstveno izdržali takve periode. Imate jednog Olivera Dragojevića, jednog Zdravka Čolića, koji traju 40 godina. Na prvi pogled su tako obični, a u stvari su veoma neobični ljudi”, objašnjava Nina

„Ovog ljeta će se plesati uz Ninu Badrić!“ Koncert u Beogradu planira nakon objavljivanja albuma, a za prošli, u „Sava Centru“, kaže da je jedan od najemotivnijih u njenoj karijeri.

(MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA