• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Keli Bruk u donjem vešu „ultimo"

Prije 14 godina atraktivna Keli Bruk započela je karijeru modela, a ovih dana se razgolitila kako bi promovisala novu kolekciju „ultimo"

Zavodljiva Keli dokazala je da još ima savršene obline zbog čega je smatraju najseksepilnijom ženom svijeta.

"Keli je prirodna ljepotica i neodoljivo je seksi, zbog čega je i savršen izbor za liniju „ultimo". Ona jednostavno izgleda nevjerovatno savršeno u rublju", kazala je kreatorka Mišel Mone.

Međutim, Bruk tvrdi kako je bila začuđena kada su je pozvali da radi novu modnu kampanju.



"Većina ljudi u 30-im godinama gube poslove na snimanju reklama za donje rublje, a nipošto ne dobijaju nove ugovore. Počašćena sam što sam zaštitno lice nove „Ultimove" kampanje. Bilo je divno iskustvo raditi s fotografom Sajmonom Emetom i smatram da su rezultati naše saradnje fantastični ",izjavila je Keli, koja je posao preuzela od dosadašnje portparolke tog brenda, bivše „spajsice" Mel Bi.

(MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA