• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

VB: Kuvanje je na cijeni

U toku je novi nedeljni zadatak "VB hotel", a ukućani su dužni da Velikom Bratu ispunjavaju kulinarske želje.

Iako se, zbog ekonomske krize u Kući Velikog Brata kuva na "smederevcu", to ne smije da utiče na kvalitet hrane koju ukućani spremaju svom "gazdi" u okviru nedeljnog zadatka "VB hotel".

Posle sinoćnjih pljeskavica, pomfrita i milkšejka koji su Velikom Bratu spremali Karlo i Danica, na današnjem meniju je desert "Banana split" koji moraju da pripreme Arsa i Radiša.

S obzirom da se Arsa i Radiša baš najbolje ne snalaze u kuhinji, u pomoć im je pritekao jučerašnji glavni kuvar Karlo.

"Prvo bananu prepolovite po dužini i stavite u dugaljustu posudu. Nakon toga, po jednu kuglu sladoleda od vanile i čokolade stavite između dva dijela banane. Sve to ukrasite čokoladnim desertnim prelivom, šlagom i sokom od pomorandže", Karlov je savjet kojeg su se današnji kuvari slijepo držali.

Savjet je očito bio od velike koristi jer su uspjeli da desert pripreme u rekordnom roku i odnesu Velikom Bratu na degustaciju.

Veliki Brat, kao vlasnik restorana koji posluje u okviru "VB hotela", ocjenjuje koliko su ukućani spretni u pripremanju specijaliteta kuće od čega im zavisi i budžet za narednu nedelju.



(MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA