Manekenka Heidi Klum i njen suprug Seal, objavili su na njegovoj internet stranici slike njihove nove, sedam nedjelja stare ćerke Lou
Sedam nedjelja stara Lou već je odradila svoj prvi fotosešn u životu. Heidi Klum i Seal slikali su svoju novu ćerku i objavili slike na pjevačevoj službenoj internet stranici.
”Neopisivo je lijepa i sretni smo što je baš nas odabrala da je gledamo kako raste. Od trenutka kada nas je pogledala u oči rodila se beskrajna ljubav na prvi pogled”, napisala je Heidi.
Heidi i Seal već imaju sinove Henrija (4) i Johana (2), a manekenka ima i ćerku Leni (5) iz veze sa Flaviom Briatoreom.
Par je počeo da se zabavlja nakon što je Heidi prekinula s Flaviom, a dok je još bila trudna s Leni.
Seal je odgajao Leni od njenog rođenja i sad je želi i usvojiti. Manekenka i pjevač vjenčali su se 2005. godine u Meksiku, a Heidi je nedavno uzela suprugovo prezime Samuel.
Heidi i Seal smatraju za jedan od najsretnijih zvjezdanih parova. Odlučili su da će im Lou biti zadnje dijete.
(MONDO)