• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Viki sa kečetom!

Kontroverzna ukućanka „Velikog brata" Violeta Raleva (19) slikala se sa tradicionalnom albanskom kapom i podignuta dva prsta.

Violeta Raleva (19), makedonska takmičarka u „Velikom bratu", slikala se neposredno pred ulazak u popularni rijaliti-šou sa albanskom tradicionalnom kapom - kečetom.

Viki, u društvu svojih prijatelja, pozira sa čuvenom bijelom kapicom i podignuta dva prsta - međunarodnim simbolom za pobjedu koji kosovski Albanci koriste na političkim demonstracijama.
„ Viki se slikala u studiju svog najboljeg druga Adrijana Gadže, popularnog pop pevača“ , kaže za Press Violetin otac Andon.

S obzirom na to da je Viki iz Makedonije, u kojoj živi dosta Albanaca, ne čudi to što popularna Makedonka ima prijatelje te nacionalnosti.
„ Koliko znam, ona je apolitična i ne pravi razlike među nacijama. Njoj je najvažnije da se dobro zabavi“ , kaže Vikina prijateljica koja je insistirala na anonimnosti.
(MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA