• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Dok se on provodi, ona traži pomoć u Sigurnoj kući

Izvor mondo.rs

Drama između fitnes šampionke i TV voditelja ne jenjava.

Prošlo je više od nedelju dana od kako je Anu- Mariju Žujović pretukao suprug, a ona fotografiju na kojoj joj je oko plavo postavila na svoj Facebook.

Javnost je burno reagovala, postojalo je nekoliko verzija kako je do incidenta došlo. Na kraju su gostovali i u Jutarnjem programu TV Pink, gdje su razgovarali o svemu.

Žujovićeva je ipak odlučila da krivično goni svog supruga, ali i da se priključi kampanji "Stop nasilju nad ženama", jer je proteklih dana bila izgubljena i izmanipulisana i da je zato odlučila da potraži stručnu pomoć.

Ona se susrela sa Vesnom Stanojević, koordinatorkom Sigurne kuće, kako bi se posavjetovala šta dalje da čini.

"Zahvaljujem se hiljadama žena, koje se javljaju i daju mi podršku što se nisam sakrila posle batina. Učiniću sve da podstaknem djevojke i žene da ne ćute o nasilju, jer to mora da se iskorijeni. To što smo prebijene nije sramota, već je to sramota muškarca. Ako sam mogla da se školujem i zarađujem, kako bismo oboje bolje živjeli, onda ne moram da pravim kompromise i pravdam njegove postupke", rekla Ana-Marija za "Blic".

Dok ona planira kako da se priključi akciji da bi pomogla zlostavljanim ženama, njen suprug, Vlada Stanojević uživa u provodu.

On je navodno viđen na jednom salašu u Vojvodini, kako uživa u hrani i piću i da uopšte ne izgleda kao da očajava.

Ipak, domaći tabloid "Puls" piše da je Vladino srce slomljeno i da je zapravo pokušao da se pomiri sa Ana-Marijom, tako što je kasno sinoć, nakon provoda, svratio do njenog stana i toliko lupao na vrata, da je razbudio komšije.

Niko od njih povodom ovog događaja nije željeo da da izjavu, osim Ana-Marijinog advokata, koji je blago zaprijetio voditelju.

"Vlada ne bi smio više da ugrožava bezbjednost Ana Marije. Mi u parničnom postupku dosad nismo tražili zabranu prilaska, ali, ukoliko se pokaže potreba, tražićemo je", rekao je advokat Predrag Bogovac.

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA