Bivša supruga milijardera Donalda Trampa Ivana Tramp razvodi se od italijanskog preduzetnika Rosana Rubikondija.
Nakon šest godina zabavljanja par se vjenčao u aprilu ove godine u Trampovoj luksuznoj rezidenciji Mar-a-Lago u Palm Biču.
Osam mjeseci kasnije Ivana Tramp (59) podnijela je zahtjev za razvod braka. "Zahtjev je u tajnosti podnijela prije tri mjeseca", rekla je Ivanina prijateljica. "Nije ništa rekla ranije jer nije željela da upropasti Rubikondijevu šansu da se pojavi kao jedan od takmičara u italijanskoj verziji programa 'Survivor'".
"Rozano želi da živi u Majamiju, a radi u Milanu", objasnila je Trampova svoju odluku da nakon nekoliko mjeseci braka "stavi tačku" na brak broj četiri sa 36-godišnjim Rosanom. "Ja sam iz Njujorka, moja porodica, prijatelji, moj život je ovdje. Kako kaže prelijepa pjesma 'Que sera, sera".
(MONDO)