• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

"NISAM JOJ DALA DA RADI BILO ŠTA DOK NE ZAVRŠI FAKULTET" Vesna Zmijanac otkrila zbog čega se stalno svađala s Nikolijom

Autor Teodora Orlandić Izvor Kurir

Pjevačica Vesna Zmijanac kaže da je ćerki Nikoliji Jovanović stalno pričala da je uslov za to da joj dozvoli da se bavi drugim stvarima to da završi fakultet, te su se oko toga često raspravljale.

 "NISAM JOJ DALA DA RADI BILO ŠTA DOK NE ZAVRŠI FAKULTET" Vesna Zmijanac otkrila zbog čega se stalno  Izvor: YouTube/AmiG Show, screenshot

Kako je naime, Nikolija često bila buntovna, upadala je u rasprave sa majkom zbog raznih stvari, a pored rasprave oko fakulteta bilo je i onih koje se tiču pjesama.

"Nikoliji sam rekla da može da radi šta god, samo da završi fakultet. To mi je uvijek nekako bio cilj. E sad što je ona svašta nešto imala u glavi, to nije moja stvar."

"Ja znam šta sam uvijek sugerisala kao majka i to je bila moja dužnost. Svađali smo se i oko mojih nekih stvari što se tiče zdravlja, ali to je takođe normalno. Ništa strašno",rekla je Vesna jednom prilikom za medije.

Podsjetimo, Vesna Zmijanac bila je jedna od najljepših žena u Jugoslaviji, a njen ljubavni život oduvijek je intrigirao javnost.

Ona je u svojoj autobiografiji "Kad zamirišu jorgovani" otkrila nepoznate detalje privatnog života, a priznala je i da je nevinost izgubila sa nastavnikom matematike kada je imala 15 godina.

"To prvo ljubavničko iskustvo bilo je nekako zbrzano, užurbano, ne mnogo maštovito, lišeno posebnosti i svečarskog raspoloženja. Ne mnogo bolno, ali u grču", rekla je ona u jednoj emisiji.

kurir.rs/blic

Možda ce vas zanimati

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA