• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Novi album Robija Vilijamsa u novembru

"Jedno vrijeme sam imao problema sa stihovima. Ništa nisam mogao da napišem", rekao je Robi Vilijams

Robi Vilijams će izdati novi album u novembru i njime pokušati da povrati titulu najveće britanske pop zvijezde, prenosi danas Bi-Bi-Si njuz (BBC News) na svom sajtu.

Album "Reality Killed the Video Star" biće prvi Vilijamsov album još od studijskog ostvarenja "Rudebox" iz 2006, koji je do sada njegov najslabije prodavani album.

Pjevač je za novi album rekao da "razbija" i dodao da će publika imati priliku da čuje "starog Robija, novog Robija i jednog Robija kojeg niko od nas nije imao priliku da upozna".

Prvi singl "Bodies" biće objavljen 11. oktobra.

"Jedno vrijeme sam imao problema sa stihovima. Ništa nisam mogao da napišem", rekao je pjevač, koji je angažovao tekstopisca Dona Bleka da mu pomogne.

Blek je autor numera "Thunderball" i "Diamonds Are Forever" - muzičkih tema istoimenih filmova o špijunu Džejmsu Bondu.

(Beta)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA