• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Ko će igrati Majkla Džeksona?

Američki sajtovi "gađaju" se imenima od Džastina Timberlejka, preko Džonija Depa, do Krisa Brauna i Vila Smita.

Film o životu kralja popa već je u pripremi, piše "Varajeti", a zastupnik porodice Džekson Džon Branka i studio "Montesito" trenutno traže glavnog glumca.

Pošto je Džekson famozno "pretvorio" sebe iz crnca u bijelca, nije jasno da li će kralja popa uopšte igrati glumac afro-američkog porijekla, pa sajt za klađenje "Pedi Pauer" već predlaže najrazličitije holivudske "face" za tu ulogu.

U igri su navodno Timberlejk, Dep, Braun, Smit, Džejmi Foks, Bruno Mars i Andre 3000 iz grupe Outkast. Da bi adekvatno portretisali kralja popa, glumci će svejedno morati da provedu sate i sate u šminkernici.

Producenti će ipak imati vremena da natenane odaberu glavnog glumca, pošto bi snimanje trebalo da počne tek krajem sledeće godine.

(MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA