Pop zvijezda Bijonse nastupiće, putem satelitskog linka, na koncertu u čast Majkla Džeksona koji će se u oktobru održati u Kardifu
Koncert "Majkl zauvjek" zakazan je za 8. oktobar na Stadionu Milenijum u Kardifu.
Bijonse će otpjevati jednu od pjesama grupe "Džekson fajv", a još nije poznato hoće li numeru izvesti uživo ili će je ranije snimiti.
"Jedinstveno, nikada viđeno Bijonsino izvođenje jedne od njenih omiljenih pjesama 'Džekson Fajva' biće deo koncerta", piše na Fejsbuk stranici manifestacije.
"Pošto je cijelog života bila Majklova obožavateljka, Bijonse je zaista željela da učestvuje na ovom koncertu. Zbog prezauzetosti ne može tamo da bude lično, ali se njen nastup ne smije propustiti", navodi se na društvenoj mreži.
Na koncertu će, pored ostalih, nastupiti Leona Luis, Kristina Agilera, Si Lo Grin, Aleksandra Berk, Kreg Dejvid i Smouki Robinson.
(MONDO)