Zanimljivu ponudu, povoljne cijene, popuste u restoranima i druge pogodnosti za turiste iz Srbije...
I ove godine turistička ponuda biće zanimljiva a cijene povoljne, najavili su Nacionalna turistička organizacija Crne Gore i Ministarstvo održivog razvoja i turizma u saradnji sa Crnogorskim turističkim udruženjem.
Cijene u privatnom smještaju za sedmodnevni boravak na crnogroskom primorju u koju je uključena i boravišna taksa u vansezoni kreću se od 42 do 49 evra, dok u sezoni, koja počinje 1. jula i traje do 31. avgusta te cijene će biti u rasponu od 70 do 77 evra.
Ponuda obuhvata i hotelski smještaj u trajanju od sedam dana i to u vansezoni od 72 do 154 evra, a u sezoni od 155 do 280 evra.
Turisti koji uplate aranžman dobijaju vaučer i sa njim imaju određene pogodnosti - popuste u restoranima, rent-a-car agencijama, na izletima.
U kampanju je uključeno oko 50 malih hotela, više hiljada kreveta u privatnom smještaju kategorije sa minimum tri zvjezdice, više od 70 restorana.
U Crnoj Gori posluje 300 hotela sa oko 40.000 ležajeva koji su kategorisani i klasifikovani u skladu sa najstrožijim međunarodnim standardima.
(Tanjug)