Centar Partizana Slavko Vraneš ostvario je sa 31 indeksnim poenom najveći individualni učinak u 15. kolu NLB lige.
Iako Partizan nije uspio da pobijedi Cibonu u Zagrebu Vraneš je bio najzapaženiji igrač na terenu, čime je još više popravio sjajan učinak koji je imao u meču sa Lijetuvos Ritasom (indeks 27).
Centar crno-bijelih je na parketu proveo gotovo 35 minuta, a meč je završio sa šest poena, uz šut iz igre 3-3 i čak 15 uhvaćenih lopti, od čega deset skokova u odbrani, pet u napadu.
Vraneš je takođe izjednačio rekord NLB lige sa sedam blokada, a imao je i dvije asistencije i jednu ukradenu loptu.
Vraneš trenutno ubjedljivo vodi na listi najboljih blokera NLB lige svih vremena sa ukupno 254 rampe (1,94 po meču), ispred Todora Gečevskog koji ima 186.
(MONDO)