Mira Andrejeva nije mogla da kontroliše emocije posle poraza od Amande Anisimove i počela je da plače na terenu
Mlada ruska teniserka Mira Andrejeva (18) nije mogla da zadrži emocije posle poraza u Dubaiju. Počela je da plače na terenu posle meča sa Amandom Anisimovom (Amerika) - 2:6, 7:5, 7:6 (7:4). Samo je briznula u plač kada je sjela na klupu.
Ruska teniserka imala je meč u svojim rukama, dobila je prvi set i u drugom prva napravila brejk za 2:0. Od tog momenta je izgubila pet gemova u nizu, pa je uspjela da se vrati i da izjednači (5:5), ali ne i da dobije set.
Andreeva bursts into tears after losing against Anisimova in Dubaipic.twitter.com/nrzXuvsjto
— (@RamoFootball)February 19, 2026
U trećem je opet prva napravila brejk, pa je pretrpjela dva i gubila sa 5:3, da bi onda dobila tri gema u nizu, napravila brejk i servirala za pobjedu. Ali, izgubila je svoj servis i u taj-brejku nije mogla da se vrati. Amanda je brzo povela sa 5:1 i završila meč.
Andrejevi je toliko teško palo da je u toku meča samu sebe udarala iz sve snage.
Mirra Andreeva visibily frustrated as she gets broken by Anismova...she starts hitting herself Poor girlw she needs a mental coach to help her canalize her frustration on court.pic.twitter.com/4HRnlkFRRi
— Liviefromparis ♀️ (@Livieparis2024)February 19, 2026