• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Pamela Anderson tužla bivšeg dečka

Plejbojeva "zečica" tužila je bivšeg dečka od kojeg traži milion dolara odštete jer joj nije obezbijedio stan, koji je obećao prije nekoliko godina

Pamela Anderson je 2006. pristala da reklamira građevinsku kompaniju njenog tadašnjeg dečka, Lorensa Halijea, koja je u Las Vegasu gradila luksuzno naselje. Prema tvrdnjama zvijezde serije "Čuvari plaže", Lorens joj je obećao stan, koji ona nikad nije dobila, pa je sada odlučila da obećanje "ispuni" na sudu.

Prema saznanjima američkih tabloida, Pamela u tužbi tvrdi da joj je Halije obećao milion dolara ako njen stan ne bude završen u planiranom roku.

S obzirom da su njih dvoje bili u vezi sve do prošle godine, rok je konstantno pomjeran, a Pamela je sada odlučila da tome stane u kraj.

Prvo saslušanje bi trebalo da bude obavljeno krajem mjeseca.

(MONDO)

Komentari 3

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

Kakaši hatage

E jeste gledali borata to je dobra komedija kao neki arapin borat došo u ameriku (a u torbu mu kokoš) i otseo u neki hotel i vidio pamelu na tv i zaljubio se u nju i oče da je ženi (a ko nebi) i sad delia autograme u majmiju on došo da je otme.!

Marija M

Ovaj je i meni obecao stan,sad cu ga i ja tuzit. A sto se blamiras Pamela,jesi blesava.

Milly 83

Pamela,naš najfamozniji investitor! Možda će da tuži i Duška Kneževića!