• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Počinje rijaliti šou "Parovi"

Novi rijaliti šou sa poznatim ličnostima, počinje u petak, 24. decembra na televiziji Happy

U trku za pola miliona evra navodno ulaze Srna Lango i Irfan Mensur, muzičar Džimi Barka sa djevojkom, pjevačica Milica Majstorović sa dečkom, pjevačica Slađana Delibašić sa dečkom, Peđa D Boj sa ljepšom polovinom i Đani Ćuričić.

Deset poznatih parova će biti pod budnim okom kamera naredna tri mjeseca, a za to vrijeme će uživati u luksuzno namještenoj vili od 800 kvadrata, "vlasnika" Milana Gutovića i Vanje Kostić.

Šou će trajati 101. noć, koliko će vlasnik luksuzne vile povjeriti parovima svoj dom na čuvanje. Pobjednik će biti onaj par koji ostane u vlasnikovoj kući do njegovog povratka sa "putovanja", a u tome će mu pomoći publika koja će jednom nedjeljno, glasati za najbolji par i odlučivati koji će parovi nastaviti sa takmičenjem, a ko će napustiti šou.

Direktan prenos ulaska VIP parova u luksuznu vilu je u 20h.

(MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA