• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Ex ljubavnica otkrila da će njen sin biti u testamentu Miroslava Ilića: Nije htio da ga prizna, a sad mora da mu da sve

Autor Jelena Sitarica

Mirjana Antonović otkrila je da li će njen sin biti upisan u testament pjevača

 Ex ljubavnica otkrila da će njen sin biti u testamentu Miroslava Ilića Izvor: Kurir / Nemanja Nikolić

Nekadašnja ljubavnica Miroslava Ilića, Mirjana Antonović, potvrdila je za domaće medije da će njen sin Devin biti zvanično upisan u testament folk pjevača, čime je, kako navodi, pravda konačno zadovoljena.

Podsjetimo, Antonovićeva je godinama unazad tvrdila da je Devin plod njene ljubavi sa pjevačem, s kojim je bila u emotivnoj vezi dok je on još bio u braku. Prema njenim riječima, supruga Miroslava Ilića saznala je za vanbračnu aferu još prije Devinovog rođenja, a njihov prvi razgovor – u to vrijeme – bio je posebno potresan.

Nakon pobjede na sudu, Mirjana se oglasila za medije, ne skrivajući emocije. Istakla je da je čitav proces ostavio dubok trag na cijelu porodicu, ali i naglasila da vjeruje kako prava pobjeda tek predstoji, posebno u kontekstu zakonskih promjena koje bi mogle ići u korist samohranih roditelja.

"Ja sam trenutno sa ćerkom na Braču. Čak i ovdje se čulo za pobjedu i trud koji je doprineo da se uskoro izmijeni zakon koji se tiče samohranih roditelja sa neodgovornim partnerima. Devin i ja smo presrećni zbog toga, možda čak i više nego zbog lične pobjede nad Miroslavom. Oboje smo bili srećni i slavili nakon konačne odluke Apelacionog suda, ali smo osjećali da pobjeda nije u potpunosti potpuna. Kada taj zakon postane konačan i kada Miroslav dođe sebi, tek tada će pobjeda biti potpuna - rekla je ona.

Miroslav Ilić i Mirjana Antonović
Izvor: Kurir/Privatna arhiva

Da li Devin dobija nešto?

Mirjana Antonović je zatim otkrila da li će njen sin dobiti dio nasljedstva Miroslava Ilića, koji je od skoro i upisan kao biološki otac.

"Što se tiče testamenta, Devin je sada zvanično i zakonski sin Miroslava Ilića i ima ista prava kao i njegova druga djeca.

"Pobjeda je naša"

Inače, Mirjana se oglasila juče i otkrila da je Apelacioni sud donio odluku da je Devin sin pjevača Miroslava Ilića.

"Samo da vam javim, poslije toliko godina borbe, pobjeda je vaša i naša! U pravu ste bili da istina na kraju uvijek pobjeđuje. Konačno je sve završeno. Apelacioni sud je dodijelio konačnu odluku. Trebalo je to odavno, ali bolje i kasno nego nikako. (Taj zakon pod hitno treba izmijeniti). Devin je uvijek bio i utvrđeno ostao biološki sin Miroslava Ilića. Naredba je da se tako upiše u svim knjigama i dokumentima. Mnogo vam se zahvaljujemo što ste uporno, strpljivo i uprkos svim lažima vjerovali i stajali uz nas. Još jednom se zahvaljujem svim prijateljima na snazi i podršci. Majka je najveća sila na ovom svijetu. Vole vas puno vaši Mirjana i Devin, napisala je u objavi na Fejsbuku.

(Informer/MONDO)

Možda će vas zanimati

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA