• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Harison Ford napokon zaprosio Kalistu

Nakon šest godina veze Harison Ford je konačno odlučio da zaprosi Kalistu Flokhart, a vjenčanje se očekuje za oko mjesec dana.

Nakon šest godina veze Harison Ford je odlučio da zaprosi Kalistu Flokhart, a vjenčanje se očekuje za oko mjesec dana kada završavaju promocije njegovog najnovijeg filma o Indijani Džonsu.

"Harison je obećao Kalisti da će pred oltar čim završi promocija filma, a ona ga čvrsto drži za to obećanje", rekao je njihov neimenovani prijatelj.

Medjutim, američki mediji navode da je brak bio na neki način ucjena, jer je nakon Harisonove odluke da Kalistinom usvojenom sinu Liamu da svoje prezime, ona to uslovila brakom na koji je on bespogovorno pristao.

Njih dvoje su važili za jedan od retkih holivudskih parova koji su godinama u vezi koju ne žele krunisati brakom.

Par se upoznao na dodjeli Zlatnog globusa 2002. godine i od tada su nerazdvojni, a tabloidi nisu uspjeli da im nadju ni jednu zamjerku pa im nisu ni bili zanimljivi.

(MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA