• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Možete li vjerovati da ona ima 47 godina?

Glumica je u Italiji pozirala za kampanju modne kuće Dolce&Gabbana.Snimala je s 20 godina mlađom kolegicom,a razlika u godinama se i nije primjecivala

Italijanska glumica pred kamerama se izvijala i ponosno pokazivala svoje obline u Portofinu. Iako ima 47 godina, glumica je pokazala da još izgleda odlično. U crnom korzetu Monica Bellucci pozirala je za novu kampanju Dolce i Gabbana. S njom na snimanju bila je i Bianca Balti, talijanski model, a s obzirom na 20 godina razlike, učila je od iskusne Bellucci. Tokom dana glumica je promijenila nekoliko odjevnih kombinacija uglavnom u crnoj boji. Nosila je suknje i kostime, a usne je naglasila crvenim ružem. Djevojke su zaplesale i sambu.

Bellucci je u posljednje vrijeme imala nekoliko holivudskih projekata. Zajedno s Rachel Weisz (41) glumi u filmu 'The Whisteblower', a uz Nicholasa Cagea glumi u 'The Sorcerer's Apprentice'. 'That Summer' je posljednji njen film u kojem se skinula pred kamerama nedugo nakon što je rodila svoje drugo dijete, Leonie.

- Žene se boje svog tijela u srednjim godinama. Završi se ljepota mladosti i tad dođe druga vrsta ljepote. Golotinja u ovom filmu je vrlo romantična i vrlo elegantna - zaključila je Monica koja ima dvoje djece. Cerku Leonie koju je rodila u maju prošle godine i ćerku Devu (7).

(MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA