• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

NA SAHRANU SINA DOŠLA U DREČAVO ROZE TRENERCI I PAPUČAMA: Isplivale slike Šinejd O'Konor - "Njemu bi se svidelo"

Autor Mia Stanković Izvor mondo.rs

Sahranjen Šejn O'Konor, sin pevačice koji je izvršio samoubistvo

Sin kantautorke Šinejd O'Konor, sedamnaestogodišnji Šejn oduzeo je sebi život 8. januara. Porodica mu je priredila hinduističku sahranu i ceremoniju.

Pevačica, koja je i sama primljena u bolnicu nakon tragedije, pojavila se na sahrani u drečavo roze trenerci i papučama.

Možda ce vas zanimati

Kasnije se oglasila na Tviteru i objasnila da je drečave boje na  sinovljevoj sahrani nosila je u skladu sa njegovim željama.

Ako pomišljate na samoubistvo ili imate takve misli, SOS linija klinike "Laza Lazarević" je na broju 011/7777-000. Broj Centra "Srce" za pružanje emotivne podrške osobama u krizi i prevenciju samoubistva je 0800-300-303.

Tagovi

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA