• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Lindsi Lohan se vraća filmu

Američka glumica Lindsi Lohan pregovara o prvoj filmskoj ulozi poslije tromjesečnog liječenja zavisnosti po nalogu suda, objavio je Njujork post

Glumica stara 24 godine trebalo bi da do sredine ove godine počne snimanje drame "Escaping the Game" u SAD i Španiji, kazao je producent filma Nejtan Folks.

Folks je rekao da ugovori još nisu potpisani i da očekuje da će se to dogoditi u narednih nekoliko sedmica. "Ona želi da snimi" taj film, dodao je.

Lindsi Lohan bi trebalo da igra istražiteljku angažovanu u slučaju nestalih zvijezda koje lažiraju sopstvenu smrt i počinju novi život na izolovanom ostrvu.

Holivudska glumica nedavno je optužena za krađu ogrlice vrijedne 2.500 dolara. Pred sudom se izjasnila kao nevina, a novo ročište zakazano je za srijedu.

Lindsi Lohan je na uslovnoj slobodi poslije suđenja za vožnju pod uticajem alkohola 2007.

(Beta)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA