• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Džeki Čen u novom filmu o monasima Šaolina

Kralj kung fu filmova Džeki Čen igraće u novom filmu o monasima kineskog hrama Šaolin, poznatim po negovanju borilačkih vještina.

Riječ je o ostvarenju pod nazivom "Shaolin" čiji je budžet 29 miliona dolara, i koji je samo jedan u nizu filmova o sveštenicima 1.500 godina starog hrama u centralnoj Kini čije su borilačke vještine na velikom ekranu demonstrirali Brus Li i Džet Li .

I TV serija iz 1970-ih pod nazivom "Kung fu" sa Dejvidom Karadinom bavila se monasima hrama Šaolin.

Uz Džekija Čena u novom filmu igraće i hongkonški veteran Endi Lau.

Snimanje filma u kojem će, kako se najavljuje, biti 1.000 pravih monaha-ratnika i scena u kojoj hram gori do temelje, počeće kasnije ove godine, da bi u bioskope stigao krajem 2010, navodi se u saopštenju producenata.

"Shaolin" režira Beni Čen, koji je sa Džekijem Čenom sarađivao na filmovima "New Police Story" i "Rob-B-Hood".

To će biti modernizovana verzija filma "Hram Šaolin" iz 1982.

(Beta)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA