Holivudski glumac Tom Kruz izjavio je kako bi želio svog prijatelja, Dejvida Bekama da uvede u svijet filma i glume, prenijeli su mediji
On je rekao da smatra da bi Bekam bio odličan glumac u akcionim filmovima i da već traži projekat na kome bi njih dvojica sarađivali.
''Volio bih da snimim akcioni film sa Bekamom. On bi sigurno bio dobar glumac'', istakao je Kruz za ''Dejli miror'', dodavši da vjeruje da će Bekam nakon što se penzioniše, krenuti stopama fudbalera Vinija Džonsa i početi da se bavi glumom.
Bekam je odbio par ponuda da se pojavi u filmovima rekavši da nije zainteresovan i da je ''užasan'' glumac.
Premijera najnovijeg filma Toma Kruza ''Nemoguća misija 4: Protokol duh'' održana je 14. decembra, a glumac je najavio da će snimati akcione filmove i nakon 50. godine.
(MONDO)