• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Novi Zli mrtvaci

Režiser Sem Rejmi i glumac Brus Kembel ponovo će, kao producenti, zajedno raditi na kultnom horor projektu "Zli mrtvaci"

Sada će, medjutim, koscenarista i režiser biti Fede Alvares, južnoamerički sineasta, autor kratkog filma "Panic attack". Scenario sada rediguje Dijablo Kodi, dobitnica Oskara za "Džuno".

"Jedva čekamo da prestravimo novu generaciju bioskopske publike koristeći tehnike koje nam nisu bile dostupne prije 30 godina", navodi se u saopštenju producenata.

"Zli mrtvaci" su Rejmija lansirali kao režisera. On je bio i autor scenarija za taj film iz 1981, a Kembel je glumio i bio koproducent.

To je priča o petoro mladih koji ljetuju u kolibi u šumi koja oslobadja zle duhove. Kembel je igrao Eša, jedinog preživjelog u kasnijim nastavcima.

Zasad se ne zna da li će se u novom projektu pojaviti lik Eša i da li će ga igrati Kembel.

(Beta)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA