Kompanija ’Pipedream Products’, koja se bavi proizvodnjom igračaka ’za odrasle’ pokazala je najnovijim potezom da je korak ispred konkurencije
Radi se o proizvodu ove firme, tačnije lutke za seks, koja je inspirisana likom američke tinejdžerske zvijezde Majli Sajrus.
Pošto je Majli nedavno napunila 18 godina, postala je zakonski raspoloživ model za seks-lutku, pa se kompanija odmah bacila na posao.
Napravili su dvije verzije lutke, od kojih jedna na pakovanju ima sliku Majli sa gitarom, dok je pored naslov jedne njene pjesme ali naravno, izmijenjen tako da ima seksualnu konotaciju. Na drugom pakovanju je njena slika pred mikrofonom, uz obećanje da će uskoro ’pričati u vaš mikrofon’.
Lutka sa likom nekadašnje Diznijeve zvijezde rasprodata je za manje od 48 sati nakon što je stavljena u prodaju, što dosta govori o tome kako ljudi danas gledaju na Amerikanku koja je do skoro bila idol djeci širom svijeta.
(MONDO)