• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Šta se priča o grudima Kim Klajsters?

Da su veće i da belgijska teniserka izgleda kao da je trudna

Nekadašnji dubl igrač Tod Vudbridž je pomislio da je Kim Klajsters Trudna na osnovu toga što je primijetio da poprsje belgijske teniserke izgleda veće nego inače.

To je stiglo i do same Kim, koja nije odoljela da se našali na njegov račun. I to pred brojnom publikom.

Nakon što je u drugom kolu Australijan opena pobijedila Karlu Suarez Navaro (6:1, 6:3) tokom intervjua na terenu za Seven Network mama male Džade nije odoljela da ne podbode Vudbridža.

"Rene Stabs mi je pokazala poruku koju si joj poslao kada sam prošle nedjelje igrala u Sidneju, kako si mislio da sam ja trudna", rekla je Klajstersova, nakon čega ju je Vudbridž iznenađeno pitao šta je napisao.

"Ti si rekao: Izgleda naduveno i njene grudi su veće", odgovorila je Kim i nasmijala publiku na Rod Lejver Areni.

"Hvala ti. Eto kuda ide moja tv karijera", nasmijao se Tod, nakon čega ga je bivša vjerenica Lejtona Hjuita zagrlila i demantovala da je trudna.

Kim Klajsters je nedavno izjavila da planira da igra tenis još dvije godine u ovom ritmu i da se povlači nakon Olimpijskih igara u Londonu.

(MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA