Proslavljenog srpskog fudbalera mediji spajaju sa pjevačicom!
Mateja Kežman!
U svoj ovoj zbrci oko razvoda od Emilije, dobijanja djeteta sa Marijom, mediji su prije nekog vremena uspjeli da "smuvaju" Kežmana sa pjevačicom Marinom Tadić.
Iako su tada demantovali vezu, to nije spriječilo medije da sada obnove romansu.
"Raskinuli su vezu Mateje Kežmana i instruktorke skijanja sa kojom se zbližio početkom godine" i pomirili ga sa pjevačicom.
Par je uslikan na jednom beogradskom splavu u popodnevnim časovima, i iako je Tadićeva izjavila "Informeru" da se nije uopšte vidjela sa njim taj dan, posjetioci istog splava tvrde drugačije.
"Ostavila je društvo sa kojim je sjedjela i pridružila se Kežmanu. Sjedeli su skoro sat vremena, iako su je prijatelji čekali. Razgovarali su, smijali se ...", rekao je neimenovani izvor listu i dodao da su splav napustili odvojeno.