Starleta je ovako pošla kod sudije!
Tijana Đuričić, starleta optužena za napad na podstanarku, juče je krenula kod sudije u crnom korsetu i pantalonama.
Stajling koji više priliči splavu ili spavaćoj sobi je ponosno predstavila na društvenim mrežama, ali domaća štampa piše da je, pred ulazak u sud, ipak navukla sako.
Protiv Tijane je trenutno u toku proces zbog optužbi bivše stanarke da ju je lišila slobode i pretukla. Đuričićeva je u obavezi da se jednom mjesečno javlja sudiji i zato se juče i pojavila u Palati pravde u Beogradu.
Đuričićeva je prije par godina privukla veliku pažnju javnosti fotkama iz klabinga, na kojima se vidi da je više puta povećavala grudi i usne. Prošle godine, hapšena je zbog sumnje da se bavi prostitucijom.