• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Princ Vilijam: Želio sam da budem policajac

Britanski princ Vilijam je izjavio da je, kao mali, želio da postane policajac

Stariji sin princa Čarlsa, drugi u naslednom redu za britanski tron je to ispričao u intervjuu emitovanom u srijedu u dječjem programu Bi-Bi-Sija (BBC). "Nekada davno, kad sam bio mlađi, želio sam da postanem policajac", naveo je 26-godišni princ. "Ubrzo sam, međutim, shvatio da to vjerovatno nije dobra ideja".

Objasnio je i odakle mu ožiljak na čelu - dobio ga je udarcem štapom za golf.

"Ja ga zovem 'ožiljak Harija Potera' zato što je ponekad sjajan, a to neki ljudi primijete. Nekada ga uopšte ne primjećuju", rekao je on aludirajući na dječaka-čarobnjaka iz knjiga Džoane Rouling.

Princ Vilijam je od 2007. pokrovitelj Kraljevske bolnice Marsden u Londonu. Ranije je pokrovitelj bila njegova pokojna majka, princeza Dajana.

Vilijama je za Bi-Bi-Si intervjuisala, u Klarens Hausu, rezidenciji njegovog oca, mlada pacijentkinja bolnice oboljela od raka.

Intervju je napravljen u želji da se pomogne bolnici da sakupi novac za dio zgrade u kojem se liječe djeca oboljela od raka.

(Beta)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA