Holivudski glumac kažnjen je jer nije imao dokumenta koja su potrebna za uolovljavanje u italijanske luke...
Majkl Daglas i njegova supruga Ketrin Zita-Džons kažnjeni su globom od više od 2.000 eura zato što su se iskrcali sa svoje luksuzne jahte ukotvljene kod Portofina, bez propisnih papira.
Italijanske vlasti saopštile su da je holivudski par propustio da ih obavijesti o dolasku u poznato ljetovalište i time prekršio zakone o imigraciji i borbi protiv terorizma, piše Variety.
"To je pitanje bezbjednosti luke i posjetilaca", izjavio je portparol lokalnih vlasti.
Njih dvoje su ljeti česti posjetioci luksuznih odmarališta na Mediteranu, a na italijansku obalu doplovili su iz Sen Tropea, na jugu Francuske.
Majkl Daglas je tokom proteklih godinu dana snimio nekoliko filmova, među kojima "The Ghosts of Girlfriends Past" i "Beyond a Reasonable Doubt", a Ketrin Zita-Džons je nedavno završila snimanje romantične komedije "The Rebound".
(Beta)