"Zločinačke namjere", izdanak serijala "Zakon i red", imaće 16 epizoda u osmoj sezoni prikazivanja
Džef Goldblum se pridružuje ekipi televizijske serije "Zakon i red: zločinačke namjere", saopštila je predstavnica serije.
U isto vrijeme, Kris Not - koji je igrao Zverku u seriji i filmu "Seks i grad" - napušta ekipu "Zakona i reda" poslije tri sezone.
"Zločinačke namjere" - izdanak serijala "Zakon i red" - će imati 16 epizoda u osmoj sezoni prikazivanja.
"Džefovo prisustvo će dati novu dimenziju toj već uspješnoj seriji", izjavio je njen tvorac Dik Volf.
Lik koji igra Not - njujorški detektiv Majk Logan - bio je od početka prikazivanja "Zakona i reda" član ekipe. Not je igrao Logana u serijalu En-Bi-Sija od 1990. do 1995, a potom i u "Zločinačkim namjerama" od 2005.
Sedma sezona prikazivanja "Zločinačkih namjera" u Sjedinjenim Državama počinje u nedjelju.
Džef Goldblum je najpoznatiji po filmskih ulogama u ostvarenjima "Jurski park", "Izgubljeni svijet", "Dan nezavisnosti" i "Muva".
U "Zločinačkim namjerama" igraju Vinsent D'Onofrio, Ketrin Erbi i Erik Bogosijan.
(Beta-AP)