• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

"Optužio me je da ugovaram intimna druženja": Žena Nikole Pekovića nikada iskrenije o prevari, nasiliju i svađama

Autor Ana Živančević

Violeta Peković otkrila je šta se dešavalo u braku sa poznatim košarkašem.

 Žena Nikole Pekovića nikada iskrenije o prevari, nasiliju i svađama Izvor: MN Press/Kurir printscreen

Supruga bivšeg košarkaša i sportskog funkcionera Nikole Pekovića, Violeta Peković, prvi put je odlučila da javno iznese svoju stranu priče. Iako, kako kaže, nije javna ličnost i nikada nije željela medijsku pažnju, tvrdi da su je okolnosti i višegodišnji pritisci naterali da progovori.

Doktorka radiologije otvorila je dušu i ispričala sve kroz šta je prošla tokom braka sa nekadašnjim sportistom.

Na početku je otkrila šta je navelo da progovori:

"Nisam javna ličnost i nemam javne nastupe, ali sam odlučila da svoju privatnost podijelim sa javnošću. Situacije koje proživljavam poslednje tri godine natjerale su me na taj korak. Kada vam se dese stvari poput onih koje su se meni dešavale, a nadležne institucije zaneme pred nekim ko je iz krugova moći, to je razlog da javno apelujem da rade svoj posao i da ne ćute kada su u pitanju ljudi koji nisu moćnici."

Problemi u zajednici

Kada su krenuli problemi u bračnoj zajednici, ispostavilo se da je Nikola posumnjao da ga je Violeta Peković varala i tu je nastao prvi problem:

"Tako je. Da navodno dogovaram intimna druženja, uz moje montirane fotografije koje su se dijelile preko raznih brojeva i profila."

Upitana je konkretno da li i dalje voli Pekovića:

"Kada sam stupila u brak, bila sam maksimalno posvećena i takva sam i danas kao osoba. Sa nekim sa kim ste deset godina dijelili sve, ljudski je da vam kaže šta mu smeta. Žao mi je što mi nije sve rekao u lice."

Violeta ne krije da je spremna da ponovo sa njim sjedne i porazgovara o svim problemima kroz koje su prošli:

"Apsolutno. Kad god. Nemam šta da krijem i stojim iza svake svoje riječi."

Za sada nema namjeru da se udaje, ali je spremna za novu ljubav.

"Brak kao institucija polako zamire. Za razvoj djeteta je ključan odnos majke i oca. Kada toga nema, posledice se vide. Sve to utiče na formiranje ličnosti djece i društva u cjelini. Ne bih se više udavala."

Izvor: Kurir/ MONDO

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA