• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Ana Bekuta imala nezgodu: Pjevačica povrijeđena, otkriveno u kakvom je sada stanju

Autor Đorđe Milošević

Ani trenutno unuci pomažu oko obaveza i svega.

 Ana Bekuta slomila ruku Izvor: TV Prva / screenshot

Folk zvijezda Ana Bekuta uhvaćena je danas na aerodromu u Beogradu, a gips na ruci iznenadio je sve.

Pjevačica je slomila ruku, međutim to je ne sprečava u svakodnevnim aktivnostima, a unuka Sonja joj je pomogla da obuče jaknu.

"Mala nezgoda, dešava se", poručila je pjevačica za medije.

Pjevačica se potom uputila sa Sonjom ka kolima, a po njih je došao pjevačicin unuk, koji im je pomogao oko kofera.

Ana o sinu kojeg je smjestila u dom

Pjevačica Ana Bekuta sina Igora rodila je kao gimnazijalka, sa 17 godina. Iako se uvijek trudila da svoj privatan život drži podalje od javnog, pjevačica nikada nije krila da je nakon što je rano postala majka prolazila kroz teške trenutke, koje je, na sreću, veoma brzo uspjela da prebrodi.

Takođe, svom sinu uspjela je da obezbijedi bezbrižno djetinjstvo i normalan život.

"Bila sam maloletna, odnosi u porodici nisu bili sjajni"

"U sedamnaestoj godini imala sam zdravu i zrelu odluku da rodim dijete, šta god da se desi na ovom svijetu. Bila sam maloljetna, odnosi u porodici, selu, okolini nisu bili sjajni. Da bi se stanje sredilo i smirilo, dala sam Igora u dom u Zvečanskoj ulici. Ostao je tamo osam i po mjeseci, ja sam odlazila svakih deset dana da ga vidim i vraćala se. Kad sada pričam o tome, kao da pričam o nekom drugom, ta osjećanja su negdje potisnuta."

"Tek kada se sredilo stanje u porodici, kada su na moje insistiranje roditelji pristali da dođem s Igorom kući, dovela sam ga. Bio je maj, u septembru sam napunila osamnaest godina. Igor je, naravno, postao miljenik porodice, a ja sam u sedamnaestoj godini sazrela. Moje djevojaštvo nije postojalo, zamijenile su ga pelene i briga o djetetu. Bila sam, što bi klinci danas rekli, utripovana, nezreli oboje, i ta veza nije rezultirala brakom. Gimnaziju sam napustila posle drugog razreda, a rođenje Igora ubrzalo je odluku da se bavim muzikom", ispričala je svojevremeno Ana.

Izvor: Blic/ Mondo/ Đorđe Milošević

Možda će vas zanimati

Tagovi

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA