• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Bijonse seksepilom promoviše novi album

Američka pjevačica Bijonse snimila je u francuskoj prestonici set zadivljujućih fotografija kao dio promocije svog novog albuma „4“

Snimci su djelo poznatog pariskog fotografa Grega Geksa, a većina je urađena u hotelu „Le Meurice“.

Tridesetogodišnja pjevačica, koja je za svoj posljednji album stvorila alter-ego - Sašu Firs, plijeni seksepilom na ovim fotografijama, a većina je urađena u retro stilu, koji je u posljednje vrijeme tipičan za nju.



Pored toga što je ostvarila zavidnu muzičku karijeru, Bijonse gradi karijeru i na filmu, a njena posljednja glavna uloga je u Klint Istvudovom rimejku filma „A Star Is Born“.

Pjevačica nije krila uzbuđenje i radost što se kreće stopama Barbare Strejsend i Džudi Garland.



„Kada sam gledala Barbaru Strejsend u filmu „A Star Is Born“, postala sam njen fan. A onda sam vidjela verziju sa Džudi Garland u glavnoj ulozi i shvatila da se na svakih 20-30 godina rađa nova zvijezda koja predstavlja tu generaciju – i zbog toga sam mislila da ja nikada neću dobiti priliku da budem zvijezda“.

Početak snimanja zakazan je za kraj godine, a nagađa se da bi pored Bijonse u filmu mogao da zaigra i Leonardo DiKaprio.





(MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA