Điđi Hadid i Kendal Džener pomogle su mladom beskućniku da "upliva" u manekenske vode.
Manekenke su Džona Ekonoma slučajno srele na jednoj plaži u Kaliforniji, gdje on inače spava. Nakon što je otjerao galebove koji su počeli da lete iznad hrane koju su djevojke ponijele na piknik, Kendal je primijetila da on lijepo izgleda. "Rekla mi je: 'Previše si sladak' i tako smo započeli razgovor. Najprije uopšte nisam shvatio da je to ona", kaže mladić.
"Ispričao sam im svoju priču, rekao im da sam ranije radio kao maneken, da sam ovdje došao sledeći svoje snove, ali da sada živim na plaži. Rekle su da mogu da mi pomognu i spojile me sa modeling agencijom Two Management, sa kojom sam posle toga potpisao ugovor".
Džon kaže da nakon toga nije više stupio u kontakt sa dvijema manekenkama, a za Kendal kaže da je "veoma prizemna i opuštena".
"To je potpuno luda priča, našao sam se na pravom mjestu u pravo vrijeme. Veoma sam im zahvalan".