• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Zvao me na audiciju, pa skinuo gaće!

Izvor mondo.rs

Glumica opisala kako izgleda "audicija kod Stivena Sigala".

Glumica Porša de Rosi napisala je na Twitteru da je doživjela seksualno uznemiravanje od strane Stivena Sigala.

"Moja finalna audicija za film Stivena Sigala bila je u njegovoj kancelariji. Rekao je da je važno da i van snimanja imamo 'hemiju', rekao mi da sjednem i otkopčao svoje kožne pantalone. Pobjegla sam," napisala je Porša.

Glumica je udata za voditeljku Elen Dedženeres, ali je dugo krila da voli pripadnice istog pola.

Ona je dodala da je žena koja ju je u tom trenutku zastupala bila "ravnodušna" i rekla joj da nije bila sigurna "da li je Sigal njen tip".

Komentari 1

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

Sine Brute

Suvise providno da i Stiven Seagal radi takve stvari .Vrhunski majstor borilackih vjestina,savjetnik za bezbjednost i usavrsavanje u raznim zemljama,zamjenik serifa,muzicar,glumac,producent,reziser,nijedna kazna za parkiranje itd.Sve je moguce ali suvise je ponavljanja i popularizacije optuzbi,necast izuzecima.