• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Ragbi trener odredio sebi novčanu kaznu zbog pijanstva!

Trener Sidni rustersa kaznio je sebe sa 10.000 australijskih dolara zbog pijanstva i blamiranja.

Bred Fitler, bivši kapiten australijske ragbi reprezentacije, sada ragbi trener Sidni rustersa, kaznio je sebe sa 10.000 australijskih dolara (5.800 evra) nakon što se napio i obučen samo u gaće pokušao da uđe u hotelsku sobu u kojoj je bila smještena jedna žena, piše "Telegraf".

Policija je otkrila da je Fitler pokušavao da uđe u pogrešnu sobu hotela "Taunsvil" nakon večere sa timom poslije koje je uslijedila pijanka. On se na konferenciji za štampu izvinio za svoje ponašanje.

"Razočaran sam u sebe i izvinjavam se ljudima koji su bili u sobi u koju sam pokušao da uđem", rekao je Fitler. "Moje ponašanje je bilo neprihvatljivo i kaznio sam sebe sa 10.000 dolara".

Novac će biti poklonjen u humanitarne svrhe, saopštio je njegov ragbi klub.

"Policija je potvrdila incident i na osnovu primljenih informacija srećni smo što se ovako završilo", izjavio je izvršni direktor Sidni Rustersa Stiv Nojs.

Sidni Rusters nalaze se na poslednjem mjestu Nacionalne ragbi lige Australije.

(MONDO/Bliconline)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA