• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

A gde je Leonardo?

Izvor mondo.rs

Srpska manekenka Aleksandra Nikolić, poznata po prijateljstvu sa holivudskim zavodnikom Leonardom di Kaprijom i po ulozi u spotu poznatog repera Pitbula, došla je na kratko u Beograd i tu priliku je iskoristila da poseti splavove


Srpska lepotica u spotu Pitbula igrala je rame uz rame sa holivudskim “nestašnim dečkom“ Čarlijem Šinom, a veže je i prijateljstvo sa holivudskim glumcem, koji je, ako je verovati medijima, i bio zaljubljen u nju.

Rupu u svom gustom poslovnom rasporedu iskoristila je za jednodnevnu posetu Beogradu, ali i poznatom serijalu haus žurki na beogradskom splavu “Club 94”. A malo je reći da su tokom večeri svi muški pogledi bili uprti u nju.


"Ne volim mnogo da izlazim, a i nemam baš mnogo vremena za to zbog poslovnih obaveza. Ipak, volim haus muziku i svratila sam sa prijateljem na Club 94 gde smo sa zaista super proveli. Već dan kasnije sam morala da otputujem u Istanbul gde su me čekale nove obaveze, ali planiram opet da dođem kad se vratim", kaže ova zanosna plavuša.

O proboju ova mlade Beograđanke na svetskoj sceni dovoljno govori i to što je zaštitno lice brendova "Sony" i "Skechers" za čitavu Ameriku, a fotografisala se i za španski "Harper’s Bazaar", kao i za francuske magazine “Femme” i “Noon”.

Osim originalne pesme, na Youtube kanalu se može pronaći "snimak iza scene" za snimanje spota “Sexy people”, gde se, takođe, pojavljuje srpska manekenka.

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA