• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Britni snimila "skandalozni" spot za Madonu

Britni će gostovati na Madoninoj turneji "Sticky & Sweet Tour", i to na velikom ekranu za vrijeme pjesme "Human Nature"

Pop princeza Britni Spirs i pop kraljica Madona(kako mediji najčešće nazivaju ove dvije pjevačice) obnavljanje prijateljstva su ovih dana ekranizovale u jednom holivudskom studiju.

Britni će gostovati na Madoninoj turneji "Sticky & Sweet Tour", i to na velikom ekranu za vrijeme pjesme "Human Nature", velikog Madoninog hita iz 1994. godine. Prije nekoliko dana posrnula pjevačica je snimila svoje kadrove za video, a snimateljska ekipa je oduševljena njenim ponašanjem koje je, kažu, sve samo ne skandalozno. Ponašanje nije, ali spot je navodno upravo takav i o njemu će se "još puno govoriti".

Veliki povratak Britni Spirs počinje upravo ovim videom, a prema riječima ekipe sa snimanja, prikazaće je u potpuno novom svjetlu. Pop kraljica je prije nekoliko mjeseci, nakon godina ćutanja, kontaktirala mlađu koleginicu i ponudila joj saradnju, što je ova oduševljeno prihvatila. Kako zbog snimanja albuma ne može s Madonom na turneju, Britni se odlučila na snimanje video spota za koji se, kažu izvori, itekako potrudila.

Osim video spota, Britni ovih dana punom parom snima nove pjesme koje producira poznati Rodni Džerkins.

"Fantastična je. Dok nekim izvođačima trebaju sati da pogode pravu emociju, ona svoje pjesme snima nevjerojatnom brzinom. Zaista ih osjeća i mislim da će novi projekt biti pun pogodak", rekao je producent.

Slične priče kolale su i za vrijeme snimanja albuma "Blackout", kojo je snimila i izdala u vrijeme potpunog psihičkog sloma. Album je, pored odličnih ocjena kritike, naišao na "mlake" reakcije publike, a s njega su se ipak izdvojila tri singla "Gimme More", "Piece Of Me" i "Break The Ice", za koje je Britni snimila i spotove.

(MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA